Wyszukaj:

Sprzęt

Zawodników i zawodniczki Northtec-Bike Team'u można rozpoznać, poza pomarańczowymi strojami z logiem Northteca i RowerTrampu, po ramach Northtec Warlock, które są flagowym produktem naszego sponsora.


Rama, jako szkielet roweru, powinna być lekka, jej geometria powinna być strichte sportowa, zaś szata graficzna powinna być adekwatna do jej klasy. W przypadku ramy Warlock dokładnie tak jest.


Została ona wykonana z Nanocarbonu, dzięki czemu udało się połączyć niską masę(ok. 1300g przy naprawdę solidnej dawce lakieru) za sportową geometrią i rewelacyjną sztywnością. Także jej malowanie jest bardzo atrakcyjne i przyciąga wzrok innych zawodników, którzy z zaciekawieniem pytają o markę i jej produkty.


Reszta osprzętu na ogół zależy od preferencji zawodnika - w naszym team'ie mamy zarówno zwolenników osprzętu SRAM-a, jak i Shimano, jedni wolą FOX-a, inni Manitou lub Rock Shox'a i tak dalej;)


Dodatkowo mamy także dostęp do innych produktów marki Northtec, sygnowanych logiem Trilogy. Kaski, chwyty, mostki, osłonki, pompki, bidony.. i wiele innych jest do naszej pełnej dyspozycji.


Szczegółowe opisy maszyn zawodników:


Krzysztof Andrzejewski